platforma_logotip

Platformo raznolikosti smo načrtovali kot večletni projekt. Vsako šolsko leto bomo izpostavili eno temo znotraj kulturne in naravne dediščine. Šole, vključene v projekt, bodo pripravile najrazličnejša e-gradiva na določeno temo (kvizi, avdio in video posnetki, fotografije, ppt-predstavitve, računalniško igrico) in nam jih posredovale, mi pa jih bomo objavljali v Platformi raznolikosti.

Po tematikah, vezanih na glasbostročnice in žitaarhitekturo, obrtikulinarično dediščino , narečja in zelišča se bomo v šol. l. 2023/24 dotaknili KRALJESTVA ŽIVALI.

Več o KRALJESTVU ŽIVALI pa si lahko ogledate s klikom na spodnji logo letošnje teme.

Kraljestvo živali

V priponkah spodaj lahko najdete opis projekta, prijavnico in obrazec za poročilo.

Vabljeni k sodelovanju!