Dragi starši,  učenci,  prijatelji gibanja in ljubitelji lepe narave!

V soboto, 8. 10. 2022, se bomo po dveh letih premora spet pridružili projektu Šport – Špas – Dan druženja in gibanja treh generacij. Na OŠ Fokovci bomo izvedli  naš tradicionalni Pohod po nekdanjih šolskih poteh, ki ga bomo letos združili z Nacionalnim mesecem skupnega branja. Vabimo vas, da se nam pridružite.

Potek dneva:

–  do 8.00 prihod v šolo (šolski prevoz)

–  od 8.00 do 8.30 – »Branje je za duha to, kar je telovadba za telo.« ( Richard Steel) –  srečanje z našo pisateljico in nekdanjo učiteljico Olgo Gutman, ki nam bo predstavila svojo pisateljsko pot.

–  8.30 – 9.00 – jutranje okrepčilo

–  9.00 – pohod Po nekdanjih šolskih poteh – 10 – 12 km dolga pot v okolici šole, vmes postanek na Vidovem bregu

–  do 12.00 – vrnitev v šolo in malica

Povabite svoje znance, prijatelje, sorodnike ter vse ostale, da se nam pridružijo in preživijo lep sobotni dopoldan ob druženju in gibanju v naravi!

Štartnine za pohod ni! Zbiramo prostovoljne prispevke za šolski sklad!

Prisrčno vabljeni!